A+ A A-

 

Muğla İl Sağlık Müdürlüğü Milas Toplum Sağlığı Merkezi, meme kanserinin erken teşhis edilmesi için geçtiğimiz pazartesi günü başlattığı ücretsiz mamografi bugün sona erecek.

160218mamo.jpg
Haber: Seyfi Öngel

Milas Toplum Sağlığı Merkezi, günümüzde kadınlarda çok sık rastlanan meme kanserini önlemek için geçtiğimiz pazartesi günü Atapark’ta ücretsiz mamografi çekim hizmeti başlatmıştı. Meme kanserinde erken teşhis çok önemli olduğu için, 40-69 yaş arası kadınların aralıklarla mamografi çekimi yaptırmaları gerekiyor. Atapark’ta 4 gündür mamografi çekimlerine devam eden Meme Kanseri Tarama Aracı, bugün son kez mamografi çekimi için kadınları bekliyor. 09.00 ile 16.00 saatleri arasında yapılacak testlerde muayene olmak isteyen kadınların randevu alarak mamografi çekimlerine gelmeleri isteniyor.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin