A+ A A-

 

Muğla Büyükşehir Belediyesi Dünya Sağlık Haftası’nda Milaslı kadınlara yönelik ‘Sağlığımız İçin Spor Yapıyoruz Doğa Yürüyüşü’ etkinliği düzenledi.

130418kadinsaglik.jpg
Haber:Abdullah Özel
Muğla Büyükşehir Belediyesi, 7-13 Nisan tarihleri arasında kutlanan Dünya Sağlık Haftası dolayısıyla ‘Sağlığımız İçin Spor Yapıyoruz Doğa Yürüyüşü’ etkinliği gerçekleştirdi.
Muğla Büyükşehir Belediyesi Milas Atatürk Spor Kompleksi’nde ücretsiz olarak gerçekleştirilen sabah ve akşam sporuna katılan kadınlar, 8 Nisan 2018 tarihinde yürüyüş etkinliğine katıldı.
Ayrıca Milas’ın Tuzabat Beypınarı Mevkii’nde sabah 9.30’da başlayıp, 12.30’da sona eren etkinlikte kadınlara doğa yürüyüşünün yanında aerobikte yaptırıldı.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin