A+ A A-

Tavla ustaları Güllük’te zar attı

Milas Kent Konseyi Güllük Mahalle Meclisi tarafından bu yıl ilki düzenlenen Tavla Turnuvası kıyasıya mücadelelere sahne oldu.

071217tavla.jpg

Başlama vuruşunu engelli dekan yaptı

3 Aralık Dünya Engelliler Günü kapsamında farkındalık oluşturmak amacıyla Muğla Üniversitesi Spor Kulübü ile Yeni Milasspor Süper Amatör Lig futbol maçının başlama vuruşunu, MSKÜ Üniversite Turizm Fakültesi’nin engelli dekanı Prof. Dr. Ozan Bahar yaptı.

041217vurus_ca6be.jpg

Milaslı atletletler modern pist istiyor

Yaklaşık 950 sporcunun katılım gösterdiği BodRUN 2017 Koşusu’nda yarışan Milaslı amatör atletler, bazı kategorilerde derece yaparak büyük bir başarı elde ettiler. Milaslı atletlerin en büyük isteği ise ilçede modern bir pistte antrenman yapmak…

051217atlet.jpg

Yıldız Kızlar voleybol maçı başladı

Milas Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Ortaokullar Arası Yıldız Kızlar Voleybol Turnuvası” Milas Spor Salonu’nda başladı.

041217yildiz.jpg

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin