A+ A A-

Gençlikspor’un genel kurulu 19 Ağustos’ta

Geçtiğimiz sezon Güllük’te oynanan müsabakada Yerküpe Gençlikspor karşısında berabere kalarak Muğla Mahalli Süper Amatör Kümeye terfi edemeyen Milas Gençlkspor Kulübü 2019-2020 sezonunda şampiyonluk yaşamak için güçlü kadro kurmadan önce Milas Aşkıdil Akarca Salonu’nda Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı gerçekleştirecek.

15082019gencliksporgenelkurul.jpg

Başkanlar kurulu toplantısı bugün yapılacak

Muğla Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu 24’ncü Başkanlar Kurulu Toplantısı bugün Muğla Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Toplantı Salonu’nda gerçekleşecek. Toplantıya Muğla Mahalli Liginde yer alan spor kulüplerinin başkanları ve ya uygun görecekleri kulüp temsilcileri katılacak.

07082019baskanlarkurulu.jpg

Milas Belediyespor madalyalarla döndü

Karate’de defalarca Dünya ve Avrupa şampiyonluğu yaşamış milli sporcu Haldun Alagaş’ın adının verildiği Uluslararası Karate Turnuvası 4 ülkeden 1000 sporcunun katılımıyla sona erdi.

14082019belediyespor_322e9.jpg

Beçin Gençlikspor’da genel kurul heyecanı

Milas Belediyesi Beçin Gençlik Spor Kulübü, kongreye gitme kararı aldı. Kongrede mevcut başkan Erhan Çiftçi’nin yeniden aday olmayacağı öğrenildi.

01082019bldbecin_6fb10.gif

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin