A+ A A-

 

M. Önol Karadeveci Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nin özel öğrencileri, kurum bünyesinde kurulan pistte stratejiye dayalı bir spor olan Floor Curling oyununu öğreniyor. Çalışmalara devam eden özel öğrenciler, “buz satrancı” olarak bilinen bu alanda turnuvaya katılmayı planlıyor.

120319curling.jpg
Haber: Volkan Yıldız

Stratejiye dayalı bir spor olduğu için “buz satrancı” olarak da bilinen Floor Curling oyununu öğrenmeye başlayan M. Önol Karadeveci Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nin özel öğrencileri, kurumda kurulan pistte turnuvaya katılmak için çalışmalarını sürdürüyor.
İki takım halinde çalışan M. Önol Karadeveci Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde kalan özel bireyler, sanatsal çalışmalarla ilgilenmekten ve sportif faaliyetlerde bulunmaktan büyük mutluluk duyduklarını belirterek, “Hedefimiz Floor Curling turnuvalarında dereceye girerek, kupa elde etmek.” dediler.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin