A+ A A-

 

Sevdamsın Yeni Milasspor Taraftarlar Derneği yaptığı basın açıklamasında, geçtiğimiz günlerde yaşanan Yeni Milasspor-Düğerek Güneşspor maçının ardından yaşanan gelişmeler için oldukça üzüldüklerini ve taraftarların sahipsiz bırakıldığını söyledi.

120319yenimilasspor_a3e2c.jpg
Haber: Bülent Akman

Sevdamsın Yeni Milasspor Taraftarlar Derneği yaptığı basın açıklamasında, geçtiğimiz günlerde yaşanan Yeni Milasspor-Düğerek Güneşspor maçının ardından yaşanan gelişmeler için oldukça üzüldüklerini ve taraftarların sahipsiz bırakıldığını söyledi.
Muğla Süper Amatör Küme’de şampiyonluk mücadelesi veren Yeni Milasspor’un taraftarlar derneği olan Sevdamsın Yeni Milasspor Taraftarlar Derneği, basın açıklaması yaptı.
“BİZDEN BU KADAR, BIRAKIYORUZ!”
Sevdamsın Yeni Milasspor Taraftarlar Derneği Başkanı Nihat Abbak, yaptığı basın açıklamasında Yeni Milasspor Kulübü yöneticilerinin, taraftarları sahipsiz ve yalnız bıraktıklarının altını çizerek: “3 Mart Pazar günü Milas Şehit Metin Özcan Stadyumu’nda Düğerek Güneşspor ile oynanan lig maçında, maç içersinde ve maç sonunda yaşanan ve çıkan olaylar, derneğimiz yöneticilerini ve beni üzdü. Düğerek Güneşsspor maçının önemi ve hassasiyeti ile maç içersinde müsabakayı yöneten hakemlerin yanlı ve kötü yönetimine taraftarlarımızın tepki ve protesto dozunun kaçması ile başlayan olaylar, maç sonunda rakip takımın taraftarlarının bizleri tahrik edici davranışlarıyla birleşince sinirlerimize hâkim olamayarak, istemediğimiz olayların oluşmasına neden olduk. Yağmur çamur demeden her zaman her yerde sevdalısı oldukları Yeni Milasspor’u destekleyen genç taraftarlarımızın karıştığı bu olaylar, Sevdamsın Yeni Milasspor Derneği Yönetimi ve şahsım olarak beni oldukça üzmüştür. Çıkan olaylar sonrasında yaşananlar Sevdamsın Yeni Milasspor Taraftarlarını sahipsiz olduğunu ve yalnız bırakıldığını göstermiştir. Düğerek Güneşspor ile oynadığımız ilk yarı maçında, Muğla sahasında yemediğimiz küfür, görmediğimiz hakaret kalmamasına rağmen Yeni Milasspor Taraftarları olarak orada onlara karşılık vermedik, anacak Milas’taki maçta maçın atmosferi ve gerginliği ile çıkan bu olaylar karşısında üzgün olduğumuzu bir kez daha belirtmek isterim. Şimdi ligin bitmesine 5 hafta var. Bizler yine maçlara gidip futbol takımımızı tribünlerde destekleyeceğiz. Ama ligin tamamlanmasından sonra genel kurul kararı alıp, olağan üstü bir toplantıyla Sevdamsın Yeni Milasspor Taraftarlar Derneği’ndeki görevimizden ayrılacağız. Bizden bu kadar, bırakıyoruz. Bu aşamada göreve geldiğimiz günden bu yana desteklerini bizlerden esirgemeyen Milas Belediye Başkanı ve Yeni Milasspor Kulübü Onursal Başkanı Muhammet Tokat’a şahsım ve yönetim kurulum ile tüm dernek üyelerim adına gönülden teşekkür ediyorum. Yeni Milasspor’a da başarılar diliyorum.” dedi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin