A+ A A-

 

BAL Ligi ve Muğla amatör kümelerde oynanacak olan maç programı belirlendi.

110217mac_c34dd_5e62a_c5802_90a15.jpg
Haber: Sercan Ergin

BAL Ligi ve Muğla amatör kümelerde oynanacak olan maç programı açıklandı. Hafta sonu maçta karşılaşacak olan takımlar şöyle açıklandı.
BAL LİGİ 7. GRUP
Bucak Belediye Oğuzhanspor-Serinhisarspor, Konyaaltı Belediyespor-Aydın 1923, Yatağanspor- Kuşadasıspor, Didim Belediyespor-Muğla Ortaca Belediyespor, Tavas Birlikspor -Kepez Belediyespor, Sökespor-Denizli Kale Belediyespor.
Muğla Mahalli Ligi’nde hafta sonu oynanacak müsabakaların programı şöyle;
MUĞLA MAHALLİ SÜPER AMATÖR KÜME
Yeni Milasspor -Göcek Belediyespor, Turgutreisspor-Köyceğiz Belediyespor.
İKİNCİ AMATÖR KÜME
Kavaklıdere Belediyespor -Milas Dörtyol Gençlikspor, Yeşilüzümlüspor -Fethiye Çiftlikspor, Çamköyspor-Fethiye Beldibispor, Köteklispor-Konacıkspor, Turkuazspor-Bodrum Gündoğanspor.
MUĞLA MAHALLİ U14 LİGİ
Fethiyespor -Göcekspor, Dalamanspor-Karaçluhaspor, Likyaspor-Yeni Mahalle Kültürspor, Marmaris spor -Dalyanspor, Ortaca Esnafspor -Marmaris Gençlikspor, Milas Gençlikspor- Yatağanspor, Yatağanspor- Yeni Milasspor.
MUĞLA MAHALLİ U13 LİGİ
48 Çağdaşspor- Muğla Üniversitesispor, Saburhanespor- Düğerek Güneşspor, Muğlaspor -Armutalan spor, Bodrum Halikarnas -Bodrum Turgutreisspor.
MUĞLA MAHALLİ U11 LİGİ
Esnafköyspor Fethiyespor-Marmarisspor 1923, Marmaris Gençlikspor-Saburhane, Dalamanspor- Köyceğiz, Ortaköyspor-Bitez Ortaken, Bodrum 1925-B.B.Bodrumspor, Gümüşlük Gençlikspor-Yalıkavakspor.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin