A+ A A-

 

Milaslı güreşsever İzzet Birol, başarılarıyla ilçenin gururu olan güreşçi Mehmet Karabaş’a Kırpkpınar hazırlıklarında sezon öncesi yeni kıspet hediye etti.

090419karabas.jpg
Haber: Volkan Yıldız

Milas Güreş İhtisas Kulübü’nün sporcusu ve antrenörlüğünü de yapan Milaslı güreşçi Mehmet Karabaş, 658. Kırkpınar yağlı güreşlerinde başarı elde etmek için hazırlıklarına devam ediyor.
Ata sporunu yapan güreşçilere destek olmak isteyen güreşsever İzzet Birol, Kırkpınar’a katılacak olan güreşçi Mehmet Karabaş’a, kıspet hediye etti.
Sezonun ilk yağlı güreşe 21 Nisan’da İzmir Aliağa’da çıkacağını ifade eden Karabaş, Birol’a desteğinden ötürü teşekkür ederek açıklama yaptı.
“Bu tür destekler bizi motive ediyor. Arkamızda bir halk desteği olduğunu hissetmek bizi güçlü kılıyor. Milaslı güreşsever İzzet Birol’a hediye ettiği kıspet ve güreşe verdiği destek için teşekkür ediyorum. Daha önce Belediye Başkanımız Muhammet Tokat da 5-6 kıspet yaptırmıştı. Başkanımıza da güreşe verdiği destek için teşekkür ediyorum” diye konuşan Karabaş, Milas Güreş İhtisas Kulübü güreşçileri; Ali Karabaş, Ömür Efe, Aslan Bozdağ, Muhammet Kaya, Mehmet Kaya, Ömer Kılıçarslan ve Ali Ateş ile birlikte güreş idmanlarına devam ettiklerini söyledi.
SPONSOR DESTEĞİ ÖNEMLİ!
Küçük ortada güreşen antrenörlük de yapan güreşçi Karabaş, er meydanında başarı gösterip Milas’ın adını duyurabilmek için halk desteğinin ve sponsor desteğinin çok önemli olduğuna dikkat çekti.
Türkiye’nin birçok noktasındaki güreş organizasyonlarına katılmanın maddi anlamda sporcularu zora soktuğunu anlatan Karabaş, bu anlamda ata sporuna ve güreşçilere maddi-manevi destek veren herkese minnettar olduğunu belirtti.
Milasmedya ailesi olarak, güreş sezonunda er meydanına çıkacak olan tüm güreşçilerimize başarılar dileriz.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin