A+ A A-

 

Muğla Mahalli İkinci Amatör Küme A Grubu takımlarından Kavaklıdere Belediyespor takımı, sezon başında arka arkaya kaybettiği 5 puana yanıyor.

110419kavaklidere.jpg
Haber: Sercan Ergin

Muğla Mahalli İkinci Amatör Küme A Grubu takımlarından Kavaklıdere Belediyespor takımı, sezon başında arka arkaya kaybettiği 5 puana yanıyor.
2018-2019 sezonu başında kendi ilçesinin sporcularıyla oynadıkları iki müsabaka sonrasında kaybedilen 5 puanın ardından grubunda oynadıkları müsabakaları kazanan Kavaklıdere Belediyespor Kulübü’nün 23 yıllık Kulüp Başkanı, Muğla Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Sekreteri Süleyman Soyuer kazandıkları Milas Dörtyol Gençlikspor müsabakası sonrasında açıklamada bulundu.
Başkan Soyuer, açıklamasında şunları kaydetti: “Sezon başında grubumuzda yer alan diğer takımların, güçlü kadro kurduklarını bilmeden başladığımız iki müsabakada bir mağlubiyet, bir beraberlik aldık. Grupta şu anda ikinci sıradayız. Bu grubun en elit sporcularına sahip olmamıza rağmen grupta ikinci sırada olmamız bizi üzmektedir. Mahalli İkinci Amatör Küme A Grubu’nun en iyi futbol oynayan takımıyız. Kulüp olarak maddi sıkıntımız yok. Bizim hedefimiz İkinci Amatör Küme A Grubu’nda şampiyonluk yaşayarak Birinci Amatör Küme’ye terfi etmek istiyoruz. Sezon sonunda gülen taraf oluruz.”

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin