A+ A A-

 

Milas Belediyespor’un son iki yıldan bu yana aldığı başarılı sonuçlar, Milas’ta masa tenisi sporunun tanınmasına vesile oldu.

02072019masatenisi.jpg
Haber: Sercan Ergin

Milas Belediyespor Masa Tenisi takımının iki yıldan bu yana Bodrum Masa Tenisi Ligi’nde aldığı başarılı sonuçlar sonrasında Milas’ta masa tenisine ilgi çığ gibi büyüyor.
Milas’ta futbol, voleybol branşlarının yanı sıra masa tenisine ilginin artması masa tenisi tutkunlarını sevindiriyor. Masa Tenisine olan ilginin son günlerde çoğalmasına çok sevindiklerine vurgu yapan Öğretmen Soner Alagöz ve Eczacı Çağdaş Savaş, birlikte yaptıkları açıklamada şunları söylediler: “İki yıl önce Milas Belediyespor kulübünün kurduğu masa tenisi branşında Bodrum Masa Tenisi Ligi’nde alınan başarılı sonuçlar sonrasında masa tenisine ilgi her geçen gün artmakta. Masa tenisini seven öğrencilerimizi çalışmakta olduğumuz Milas Belediye Atatürk Kapalı Spor Kompleksi’ne bekliyoruz.” dedi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin