A+ A A-

 

Muğla Mahalli Birinci Amatör küme takımlarından Bafa Zeytinspor, 2019-2020 sezonunda iyi bir kadro kurarak küme düşme sıkıntısı yaşamak istemediklerini söyledi.

04072019iyikadrokuracagiz.jpg

Haber: Sercan Ergin
Muğla’nın en köklü kulüplerinden biri olan 13 Haziran 1974 yılında kurulan Bafa Zeytinspor, 2019-2020 sezonunda başarılı sonuçlar elde etmek istiyor. Üç dönemden beri Bafa Zeytinspor’da başkanlık görevinde bulunan Sami Şener, dünden bugüne kulübün birçok sıkıntı yaşadığını ve bu sezonda sorunları aşmak istediklerini söyledi. Bugüne kadar 3 kez ikinci amatör kümede şampiyonluk yaşayarak Mahalli Birinci Amatör kümeye terfi eden takımın başkanı Şener, “Mahalle sakinlerimizden maddi yardım bulamamamız nedeniyle bugüne kadar çok sıkıntılı sezonlar yaşadık. Geçtiğimiz günlerde yaptığımız boğa güreşi etkinliğinde elde ettiğimiz kazançla önümüzdeki sezon iyi bir kadro kurarak birinci amatör kümede kalıcı olmak ve sıkıntılı günler yaşamak istemiyoruz. Bu sezon U-19 liginde forma giyen yetenekli sporcularımızın performansları nedeniyle alt yapımızdan birinci amatör küme takımımıza 10 sporcu alacağız. Muğla mahalli liginde Milas’ı temsil eden takımlarımızda forma giyen bazı sporcuları da transfer ederek 2019-2020 sezonunda iyi bir kadro kurmak için hocamız Osman Sarı ön çalışmalara başladı.” dedi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin