A+ A A-

 

Milas Belediyespor Veteran Basketbol takımı sporcuları, yeni sezon hazırlıklarını sürdürüyor.

20072019veteranlar.jpg

Haber: Sercan Ergin

Milas Belediyespor Veteranlar Basketbol takımı sporcuları, yeni sezon hazırlıklarına Milas Belediye Atatürk Spor Kompleksi’nde salı ve perşembe günleri aralıksız devam ediyor. Geçtiğimiz sezonda Muğla Mahalli Basketbol Veteranlar Ligi’nde güçlü takımlar arasında 3.’lük elde eden Milas Belediyespor, önümüzdeki sezonda grup şampiyonu olmak istiyor.

2018-2019 sezonunda 15 takım arasında ilk üç takım arasına giren Milaslı basketbolcuların yer aldığı basketbol veteranlar takımı sporcuları adına açıklama yapan takım kaptanı Fatih Yalçın gazetemize şunları söyledi: “Muğla Mahalli Basketbol Veteranlar Ligi’nde güçlü takımlar arasında yer alan takımımız, 2019-2020 sezonunda basketbol veteranlar liginde grup şampiyonluğu elde etmek istiyor. Bunun için çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz Takımımızda; Fatih Yalçın, Mehmet Kara, Halil İbrahim Barutçu, Kemal Yılmaz, Hüseyin Eski, Mustafa Çotra, Mustafa Bencikli, Koray Karacabey, Ahmet Ege Oğultürk, Ahmet Başpehlivan, Yusuf Zambak, Ulaş Ekim adlı sporcular buluyor. 12 sporcudan oluşan takımımızda yer almak isteyen yedek arkadaşlarımız da gelecek sezon forma giymek için rekabet oluşturuyor. Bu sezon hedefimiz grup şampiyonu olmak.”

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin