A+ A A-

 

Milas Belediyesi Beçin Gençlik Spor Kulübü, kongreye gitme kararı aldı. Kongrede mevcut başkan Erhan Çiftçi’nin yeniden aday olmayacağı öğrenildi.

01082019bldbecin_6fb10.gif
Haber: Bülent Akman
Milas Belediyesi Beçin Gençlikspor Kulübü, mevcut Başkan Erhan Çiftçi başkanlığında kongreye gidiyor. Yönetimin ortak görüşleri sonucunda kongreye gidilmesi kararlaştırılırken, Çiftçi’nin yeniden aday olmayacağı öğrenildi.
Kongre kararının alınmasının ardından daha önceki dönemlerde birçok profesyonel futbol kulübünde yöneticilik yapan iş adamı Ekrem Vanlıoğlu’nun adaylığını açıkladığı Milas Belediyesi Beçin Gençlikspor’da yeni bir dönem başlangıcının sinyalleri verildi.
Uzun yıllar futbol odaklı birçok görevi yerine getiren iş adamı Vanlıoğlu, Milas’ta futbolseverlerin futbol seyrine doyacağı ve özledikleri üst klasman hasretlerine son vermek için aday olduğunu açıkladı. Vanlıoğlu, oluşturacakları yönetim ile birlikte organize çalışacaklarını maddi ve manevi Milas’ta futbolu hak ettiği yere getireceklerini ve ilk hedeflerinin bölgesel amatör lig olduğunu belirtti.
Milas Belediyesi Beçin Gençlikspor kongresi 18 Ağustos’ta yapılacak.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin