A+ A A-

 

Yeni Milasspor delegeleri, kulübün yeni yönetimini oluşturmak amacıyla yarın sandık başına gidecek.

12092019kongre.jpg
Haber: Bülent Akman

Yeni Milasspor’da uzun süredir devam eden taraftar-yönetim tartışmaları, kulüp başkanı Ahmet Karabıyık’ın istifasına neden olmuştu. Başkan Karabıyık ve yönetim tarafından alınan olağanüstü genel kurul kararı dolayısıyla kulüp delegeleri, yarın sandık başına gidecek. Olağanüstü genel kurul, yarın saat 10.00’da Aşkıdil Akarca Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek. Çoğunluk sağlanamadığı takdirde ise genel kurul 20 Eylül’e ertelenecek. Genel kurul, aynı saat, aynı tarihte ve aynı gündemle toplanacak.
Genel kurulda ilk olarak saygı duruşu ve İstiklâl Marşımız okunacak. Daha sonra ise Divan Kurulu’nun oluşturulacak, Yönetim Kurulu Faaliyet Raporunun okunacak ve aklanacak. Genel kurul, Denetim Kurulu Raporu’nun okunması ve aklanması, 2018-2019 spor sezonunun değerlendirilmesi ile devam edecek. Genel kurulda son olarak Yeni Yönetim ve Denetim Kurulları’nın seçimi gerçekleştirilecek.
Yeni Milasspor Kulübü Başkanlığı’na şu ana kadar sadece Öcal Yüksel adaylığını açıkladı.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin