A+ A A-

 

Muğla Mahalli Bayanlar Voleybol Liginde yer alan Milas Erginspor Bayan Voleybol Takımı 9 yıldan beri Muğla Mahalli Bayanlar Liginde yer alan Dalaman Belediyespor takımından smaçör Aleyna Çetinkaya’yı transfer etti.

14092019ergnisporvoleybol.jpg
Haber: Sercan Ergin
Aslen Dalamanlı olan ilkokul üçüncü sınıfta öğrenim görürken okul takımında dikkat çeken Dalaman Belediyespor takımında küçük yaşta lisans yaparak Bayan Voleybol takımında 8 yıl voleybol oynayan takımın da kaptanlığı yapan 2003 doğumlu Aleyna Çetinkaya aile bireyleriyle Milas’a yerleşmesinin ardından Muğla Mahalli Bayanlar Voleybol liginde yer alan Milas Erginspor takımına transfer oldu.
Milas Erginspor Kulübünün yeni transferi Aleyna Çetinkaya Milas Erginspor Bayan Voleybol Takımına gelmekten çok mutlu olduğunu Sarı Kırmızılı kulüpte başarılı bir sezon geçirmek istediğine vurgu yaptı. Milas Medya Spor Birimi olarak bu sezon Erginspor kulübü formasını giyecek olan Aleyna Çetinkaya’ya yeni kulübünde başarılar dileriz.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin