A+ A A-

 

Her yıl Ekim ayının ikinci haftasında başlayan Mayıs ayında sona eren Muğla Mahalli Erkekler ve Bayanlar Voleybol Ligi müsabakaları 12 Ekim Cumartesi günü başlıyor.

01102019voleybolmusabakalaribasliyor.jpg
Haber: Sercan Ergin
Geçmiş yıllara göre bu sezon mahalli lige katılımın çok olduğunu, her geçen yıl Muğla’da voleybola ilginin arttığına vurgu yapan Muğla Voleybol İl Temsilcisi Muğla Yüzüncü Orta Okulu Müdür Yardımcısı Ümit Zafer Dokucu yaptığı açıklamada, “son yıllarda yeni kurulan takımlarımızla takım sayımız arttı. Muğla mahalli voleybol liginde yer alan bütün takımlarımıza eşitçe kura çekerek 2019 - 2020 sezonuna gelecek hafta başlayacağız. 2019 - 2020 sezonundan itibaren Muğla mahalli voleybol ligine yeni katılan takımlarımız, Fethiye Zirve Spor, Fethiye Doğa Spor, Göcek Spor, Bodrum Turgutreis Akademi Spor takımlarımızla bu sezon voleybolda daha da güçlendik. 2019 - 2020 sezonunda Muğla mahalli voleybol liginde yer alacak olan bütün takımlarımıza başarılar diliyoruz” dedi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin