A+ A A-

 

Muğla Mahalli Bayanlar Voleybol Liginin güçlü takımlarından Marmaris Akademispor Bayan Voleybol Takımı hafta sonunu deplasmanda Fethiye Zirve Spor ile hazırlık müsabakası oynadı.

02102019dostlukkazandi.jpg

 

Haber: Sercan Ergin
Fethiye’ye gelişlerinden dönüşlerine kadar Fethiye Zirve Spor takımından sevgi saygı gördüklerine vurgu yapan Marmaris Akademi Spor Takımı Yardımcı Hocası Leyla Sağdıç, “Muğla Mahalli Voleybol Liginde 2019 - 2020 sezonunda başarılı sonuçlar elde etmek için sezon başı çalışmalarımıza içerde ve deplasmanda oynadığımız hazırlık müsabakalarıyla devam ediyoruz. Sezon başında hocamız Bahar Şahin ve ben 2019 - 2020 sezonunda Marmaris Akademi Spor Kulübü olarak başarılı olmak için çalışmalarımıza disiplin içerisinde devam ediyoruz. Marmaris’te çok yetenekli voleybolcu kızlarımız var. Bu güne kadar yaptığımız hazırlık müsabakalarında oynadığımız disiplinli voleybolla iyi yolda olduğumuzu sevinerek görüyoruz” dedi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin