A+ A A-

 

Yeni Milasspor’da Başkan belli oldu. Listede yer alan Öcal Yüksel Başkanlığı kabul ederek mevcut listeyle sezon hazırlıklarına başladı.

Yeni_Milassporun_akıbeti_belli_oldu_dd353.jpg
Haber: Bülent Akman
İstifa tepkileri sonrası görevini bırakan Ahmet Karabıyık’ın yerine başkanlık ve yönetim kurulu seçimi için sandık başına giden Yeni Milasspor’da kayyuma gidilmemesi için bilgileri dışında Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat ve Belediye meclis üyelerinin oluşturduğu listeyle kendileri katılmaksızın seçim yapılarak çözüm yolu aranmıştı. Başkan Tokat, “kırgınım ve kabul etmiyorum” sözleriyle listeyi kabul etmezken, başkan adayı olan ve kongre öncesi çekildiğini açıklayan ancak yeni listede onunda yer aldığı Öcal Yüksel takımı sezona yetiştirmek için başkanlığı kabul etti.
Futbolcularla anlaşma görüşmelerine başlayan kulüp Başkan Tokat dışında ki isimlerin oluşturduğu yönetim listesiyle Öcal Yüksel Başkanlığında lige hazırlanıyor.
İşte son kongrede divana sunulan ve oylanarak belirlenen YeniMilasspor’un Asıl ve Yedek Yönetim Listesi
1-Muhammet Tokat, 2-Galip Alper, 3-Murat Yazar, 4-Mehmet Ateş, 5-Harun Reşit Çavusoğlu, 6-Mustafa Özgülergil, 7-Fuat Turan, 8-Erkan İşli, 9-Umut Yiğitkaya, 10-Halil Mutlu, 11-Çağlar Bozkurt, 12-Bekir Tuzer, 13-Ali Rıza Öner, 14-Öcal Yüksel, 15-Yavuz Tosun.
Yedek Üyeler: 1-Osman Özen, 2-Muhammet Saçar, 3-Cemil Zeybek, 4-İbrahim Alır, 5-Gürsel İçöz, 6-Mehmet Gezginci, 7-İbrahim Ýiğit, 8-Muammer Muğla, 9-Murtaza Panay, 10-Kamil Korkmaz, 12-Nihat Abbak, 13-Hakan Esen, 14-Yasin Erol, 15-Barbaros Gezgin.
Denetleme Kurulu: 1-0rhan Alptekin 2-Uzay Kocabaş 3-Recep Çay Yedek Kurul 1-Serhat Abbak 2-Ertan İçöz 3-Esen Küçük
ASKF Üyeleri 1-Muhammet Tokat 2-Halil İbrahim Gülen 3-Mehmet Çayırlı 4-Hakan Esen 5-Çenker Çetin 6-Ahmet Karabıyık
ANLAŞMALAR BAŞLADI
Muğla Süper Amatör Kümede 8 Ekim Salı günü sona erecek olan transfer çalışmaları öncesi kulüp başkanı sıfatıyla futbolcularla anlaşma sağlayan yönetim ummalı bir çalışmayla sezona hazırlanıyor. Sosyal medya hesaplarına kulüple anlaşma vardıklarını açıklayan Bedirhan Tuna, Oğulcan Aksu, Fahri Karaman, Yiğit Yüksel, Engincan Lök, Muhammet Kılıç ve Yusuf Asa şimdilik isimleri açıklanan eski sporcıular olarak anlaşmaya varılan isimler arasında yeraldı.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin