A+ A A-

 

2006 yılında Beçin Belediyespor Gençlik Spor olarak kurulan ve başarılı çalışmalarıyla geçtiğimiz yıl adından söz ettiren Milas Belediyesi Beçin Gençlik Spor sezon başından buyana dillendirilen isim değişikliğini yaptığı genel kurulla gerçekleştirdi. Genel Kurul’da isim değişikliğinin yanı sıra yeni yönetim seçimi de gerçekleşti.

22112019onlarartikesnafsipor_e0689.jpg
Haber: Elif Bakıcı

25 Ağustos’ta göreve gelen ve yeni başkan Ekrem Vanlıoğlu’ yönetimi yapılan toplantı sonucunda Genel Kurul kararı aldı. 22 Kasım 2019 Cuma günü Ayder Evleri Cafe'de yapılan Genel Kurul'da Yönetim Kurulu ve Kulüp isminde değişikliğe gidilmesi oylanarak karara bağlandı. Genel kurulda yapılan oylama sonucunda 3/2’lik çoğunlukla Milas Belediyesi Beçin Gençlik Spor ismi Milas Esnaf Spor olarak değişti.
YÖNETİMDE İSE BAZI İSİMLERDE DEĞİŞİKLİK YAPILDI
Genel Kurulda ayrıca yönetimde de değişikliğe gidildi. Genel Kurul sonrası açıklama yapan Milas Esnaf Spor Kulübü Başkanı Ekrem Vanlıoğlu, ilk göreve geldiğimizde yapmak istediğimiz bir değişiklikti dediği isim değişikliği ile ilgili olarak, “Ancak sezonun açılmasına kısa bir süre kaldığı için bu işlemi daha sonraya bırakmıştık. Ayrıca iş yoğunluğu sebebiyle yöneticilerimizden bazı arkadaşlarında devam edememesi ile birlikte yeni bir genel kurul kararı aldık ve bu sebeple hem daha aktif arkadaşlarımızla yola devam etme hem de baştan bugüne istediğimiz isim değişikliğini gerçekleştirmiş olduk” dedi.
Emeği geçen ve bugüne kadar takımı sahiplenmiş tüm kardeşlerimize teşekkür ediyorum diyen Başkan Ekrem Vanlıoğlu, “bu sezon sonunda şampiyonluk ipini birlikte göğüsleyeceğiz. Tüm Milas'a ve Milaslı sporseverlere hayırlı olmasını diliyorum” diyerek sözlerini tamamladı.
MİLAS ESNAF SPOR YENİ YÖNETİMİ İSE ŞU İSİMLERDEN OLUŞTU
Ekrem Vanlıoğlu, Cihan Solmaz, Ali Bertan, Hüseyin Doğan Akgöz, Aşkın Kabak, Mustafa Sarban, Hasan Tuzla, Özgür Karagöz, Ahmet Özyiğit, Arif Koz, Yıldıray Özkaya, Osman Atıcı, Barış Ülkü, Özkan Kömürcüoğlu, Kahraman Akar

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin