A+ A A-

 

Milas’ın en lüks işletmelerinden biri Adres Cafe işletmesi Yeni Milasspor takımından sonra Milas Esnafspor takımına da sabah kahvaltısı vererek spor kulüplerine katkı vermeye devam etmektedir.

27112019adrescafemilasesnafsportakiminakahvaltiverdi.jpg
Haber: Sercan Ergin

Geçtiğimiz hafta içerisinde yapılan genel kurul sonrasında Milas Belediye Beçinspor olan ismini Milas Esnafspor olarak değiştiren Milas Esnafspor Kulübü Başkanı iş adamı Ekrem Vanlıoğlu kahvaltı sonrasında gazetemize yaptığı açıklamada şunları söyledi.
“Milas’ın en nezih mekanlarından olan Adres Cafe restoran sahibi Çetin Sağıroğlu yeni kurulan Milas Esnaf Sporumuza Meneteş Yerküpespor maçı öncesinde sabah kahvaltısı vererek bizleri ihya ettiler. Salona gelişimizden dönüşümüze kadar gösterdikleri sıcakkanlı yaklaşım nedeniyle Adres Cafe’de görev yapan her bireye kulübüm adına binlerce teşekkür ediyorum.”

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin