A+ A A-

 

Muğla Mahalli Süper Amatör kümenin iki elit takımları Yeni Milasspor ve Bodrum Gümüşlükspor takımları pazar günü Milas Şehit Metin Özcan stadyumunda karşı karşıya gelecekler.

28112019pazargunugumuslukmacinikazanmakzorundayiz.jpg
Haber: Sercan Ergin

Seyirci rekorunun kırılmasını beklediğimiz zorlu müsabaka öncesinde Yeni Milasspor takımı Teknik Direktörü Mehmet Kabak ve yardımcısı Selahattin Tireli nezaretinde çalışmalarına Milas Şehit Metin Özcan stadyumunda her gün aralıksız devam ediyor. Zorlu geçmesi beklenen müsabaka öncesinde görüşlerini aldığımız Yeni Milasspor Kulübü Başkanı Öcal Yüksel gazetemize yaptığı açıklamada şunları söyledi; “Sezon başında iddialı bir kadro kurarak Süper Amatör Kümeye katılan Bodrum Gümüşlükspor Takımının gücünü biliyoruz. Yeni Milasspor takımının formasını giyen her sporcumuza, Teknik Ekibimize güvenimiz tamdır. Bizim için dönüm maçı olan Gümüşlükspor maçını kazanmak için takımımızı Güllük’te kampa alacağız Her zaman olduğu gibi Yeni Milasspor sevdalılarını maça takımımızı destek vermeğe çağırıyoruz. Herkesin desteğine ihtiyacımız var. Her şey Yeni Milasspor için.”

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin