A+ A A-

 

Muğla Mahalli Bayanlar Voleybol Liginde Milas’ı temsil eden Milas Erginspor takımına yeni katılımlar devam ediyor. 15 gün sonra başlayacak olan Yıldız Kızlar Liginde yer alacak olan Milas Erginspor takımında yeni yüzler dikkat çekiyor.

30112019takimayenikatilanlar.jpg
Haber: Sercan Ergin
Sarı - Kırmızılı takımla çalışmalara yeni başlayan 2006 doğumlu Melisa Bağcı, 2006 doğumlu Buse Çetin, 2006 doğumlu Gülin Demir ile 2006 doğumlu Nilüfer Sarı isimli voleybolcu “Voleybolu çok sevmemize rağmen hepimiz bugüne kadar öğrenim gördüğümüz okullarda voleybol oynama fırsatı bulamadık. Erginspor Bayan Voleybol takımında yer alan arkadaşlarımız aracılığıyla Erginspor Bayan Voleybol takımında çalışmalara başladık. Hepimizin hedefi ileride iyi birer voleybolcu olmak” dediler.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin