A+ A A-

 

Muğla Mahalli Ligi Süper Amatör Küme takımlarından Milas Belediye Beçin Gençlikspor’da devre arasında kan değişikliğine gidildi. Teknik Direktör Mehmet Ali Sevil’in yerine Ege Bölgesi tanınmış Teknik Direktörlerinden Ayhan Kale getirildi… Teknik Direktör Sevil’in yanı sıra 5 futbolcu ile de yollar ayrıldı…

08012020MilasBelediyeBecinSpordaKanDegisikligi.jpg
Haber: Sercan Ergin

Sezon başında anlaşmaya varılan Denizli Mahalli liginin tanınmış sporcularından Kaleci Serkan Tekin, Kaan Ergen, Murat Candan, Tarık Tuncer, Engin Güç, isimli sporcuların yanı sıra Denizli Mahalli liginde tanınan Teknik Direktör Mehmet Ali Sevil, yardımcısı Samet Çapkınoğlu ile karşılıklı anlaşılarak yollar ayrıldı.
Devre arasında takımdan ayrılan Teknik Direktör Mehmet Ali Sevil ve Yardımcısı Samet Çapkınoğlu’nun yerine Teknik Direktör olarak İzmir’in tanınmış teknik adamlarından Ayhan Kale, Yardımcılıklarına eski futbolculardan Nusret Sezgin ve Takım Kaptanı Bekir Adıgüzel ile anlaşma sağlandı.
Milas Belediye Beçin Gençlikspor Kulübü Başkanı İş Adamı Ekrem Vanlıoğlu yaptığı açıklamada takımdan ayrılan arkadaşların yerine görev yapacak hocalar ve sporcularla anlaşma sağladıklarına vurgu yaptı.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin