A+ A A-

 

Muğla Masa Tenisi Bodrum Liginde yer alan Milas Belediye Masa Tenisi Takımı 2020 sezonunda başarılı sonuçlar elde etmek için çalışmalarına Milas Belediye Atatürk Kapalı Spor Salonunda takımın teknik sorumlusu Çağdaş Savaş nezaretinde devam ediyor.

10012020masatenisi.jpg
Haber: Sercan Ergin

2020 sezonunda Bodrum Masa Tenisi Birinci Liginde grup birinciliği hedefleyen Milas Belediyespor Masa Tenisi takımı sorumlusu, masa tenisi kaptanı Eczacı Çağdaş Savaş çalışmalar hakkında gazetemize şunları söyledi.
“4 yıldan beri Milas Belediyespor masa tenisinde yer alan oyuncularımız bugüne kadar elde ettikleri başarılı sonuçlarla Bodrum’da ivme kazandılar. Her kategoride başarılı olmak için yaşları küçük olan birçok yetenekli sporcuları yetiştirmek için haftanın iki günü gelecek vaat eden sporcuları çalıştırıyoruz.
Milas Belediyespor Masa Tenisi takımı olarak hedefimiz Bodrum Masa Tenisi Birinci Liginde, ileriki yıllarda yer alacak sporcular kazandırmak istiyoruz. Her kategoride yetenekli sporcular yetiştirmek için masa tenisi alt yapımızı kuruyoruz. Hafta sonları yetenekli bulduğumuz sporcuları Bodrum Masa Tenisi alt yapı kategorilerinde yapılan hazırlık müsabakalarında yer veriyoruz.”

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin