A+ A A-

 

2019 - 2020 sezonu Muğla Mahalli Süper Amatör Kümede yer alan Milas takımlarından Yeni Milasspor takımı kalecisi Arda Çam ile Milas Belediye Beçin Gençlikspor takımı kalecisi Serkan Tekin Mahalli Süper Amatör Kümenin ilk yarısının en iyi kalecileri olarak beğeni topladılar.

13012020İlkyarinineniyikalecilerioldular.jpg
Haber: Sercan Ergin

Muğla Mahalli Süper Amatör Küme’de ilk yarı itibariyle. 10 müsabakaya çıkan kalesinde 9 gol gören Milas Belediye Beçin Gençlikspor takımı kalecisi Serkan Tekin oynadığı müsabakalardaki performansı ile Süper Amatör Küme müsabakalarını takip eden sporseverlerin dikkatini çekti. Ayrıca sezon Başında Milaslı sporculardan kurulu mütevazi bir takımın kalesini koruyan kaleci Arda Çam, görev aldığı 10 müsabakada yediği 15 golün yanı sıra yediği gollerden üç mislini kurtararak adından övgü ile söz ettirdi.
Milas Medya spor birimi olarak Mahalli Süper Amatör Küme’nin ilk yarısında mükemmele yakın kalecilik yapan Yeni Milassporlu Yasin Çam ile Milas Belediye Beçin Gençlikspor takımı kalecisi Sekan Tekin’e bundan sonraki spor yaşamlarında başarılar diliyoruz.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin