A+ A A-

 

Muğla Mahalli Bayanlar Voleybol Ligi midi takımlarından Milas Belediyespor takımı grup şampiyonu olmak için çalışmalarına Milas Belediye Atatürk Kapalı Spor Salonu Kompleksinde sürdürüyor.

15012020hedefgrupbirinciligi.jpg
Haber: Sercan Ergin
Çalışmalar Milas Milli Eğitim Müdürlüğü’nde Beden Eğitimi Öğretmeni olarak görev yapan Ünsal Çelik hocanın nezaretinde haftanın üç günü yapılıyor.
Uzun yıllardan beri Milas Belediyespor Bayanlar Voleybol takımında görev yapan Türk voleyboluna kaliteli oyuncular kazandıran Ünsal Çelik takımı hakkında şunları söyledi:
“Milas Belediyespor Bayanlar Voleybol Liginde çalışmalarına sürdüren çok yetenekli gelecek vaat eden voleybolcularımız bulunuyor. Geçen yıl midiler kategorisinde iyi neticeler elde eden midi takımımız bu sezon daha güçlü oyuncularıyla gruptan birinci çıkmayı hedefliyor. Birlikte çalıştığımız voleybolcu kızlarımıza güvenim sonsuz. 2019 - 2020 sezonu Midiler Kategorisinde grup şampiyonluğu yaşamak istiyoruz. Midiler kategorisinde yer alan bütün takımlarımıza başarılar diliyoruz.”

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin