Uyarı
  • JCacheStorageFile::_filesInFolderJFolder: :delete: Yol bir klasör değil. Yol: /home/mentesegazetesi/public_html/cache-degisti
A+ A A-

 

Milas Gençlikspor Kulübü yöneticileri Kastamonu D.H.M.İ Başmüdürü olarak atanan Başkanları Ersin Köksal’a veda yemeği düzenlediler… Yemekte Yönetim Kurulu üyelerinin yanı sıra değişik kulüplerin başkan ve yöneticileri katıldı…
17032020baskanlarinavedayemegiverdiler.jpg

2002 yılında D.H.M.İ Spor adı altında kurulan, bugüne kadar katıldıkları değişik branşlarda birçok başarılara imza atan Milas Gençlikspor Başkanını Kastamonu’ya uğurladı. Yönetim Kurulu Üyeleri Kastamonu D.H.M. İ Başmüdürü olarak atanan Ersin Köksal’a veda yemeği düzenledi. Yönetim Kurulu üyesi kulübün As Başkanı Şafak Kaya’nın Mylasa 48 Mekânında düzenlenen Teşekkür ve Veda Yemeğine Başkan Ersin Köksal, Şafak Kaya, Milas Belediye Başkan Yardımcısı eski yönetim kurulu üyesi eski Teknik Direktörü Mehmet Çayırlı, Aygün Kaya, İlker İğdeli, Bülent Sezgin, Ahmet Yalçın, Talip Kızılateş, Ercan İnce, Özkan Avcılar, Kamil Meşeci, İbrahim Aydın, Aytekin Kanal, Hüseyin Kalay, Akın Kıvrak, Aydın İncirliovaspor Kulübü Başkanı Ercan Kaya, Tolunay Kaya, Erhan Dedek katıldı.
2019- 2020 sezonunda elde ettikleri Başarılı neticelerle Muğla Mahalli Süper Amatör kümeye terfi eden Milas Gençlik spor Kulübü’nün başarılı yönetim sürecinde imzası bulunan Köksal Duygusal anların yaşandığı veda gecesinde şu sözlere yer verdi; “18 yıldan beri birlikte çalıştığım eski ve Yeni Yönetim Kurulu Üyeleri arkadaşlarım bu kulübe bu güne kadar verdiğiniz maddi ve manevi destekler için teşekkür ediyorum. Bilindiği üzere Milas Bodrum Hava Limanından doğup büyüdüğüm memleketim Kastamonu D.H.M. İ Hava Limanına Başmüdür olarak tayinim çıktığı için aranızdan ayrılmış bulunuyorum. 18 yıl önce kurulan bu kulübü bugünlere gelmesinde verdiğiniz katkılar çok önemli. Hepinize minnettarım düzenlediğiniz veda yemeği için hepinize sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Hepinizden Allah razı olsun bu kulübü hep birlikte çok çalışarak bugünlere getirdik” dedi.
Yemek sonrasında duygusal anların yaşandığı veda yemeği birlikte çekilen hatıra resmi ile sona erdi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin