A+ A A-

 

Karasal yayın yapan 97.1 Radyo Tech’in dünkü canlı yayın konuğu, Milasspor Kulübü Başkanı Hasan Özmen ve Milasspor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Çağrı Subaşı oldu.

121017radyo.jpg
Haber: Sercan Ergin
Her hafta farklı gündem ve konuklarla yörenin nabzını tutan “Sorunlar ve Çözümleri” programının bu haftaki konukları; Milasspor Kulübü Başkanı Hasan Özmen ve Milasspor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Çağrı Subaşı oldu.
Dün 97.1’de Nuriddin Erdoğan’ın sunduğu canlı yayın programının konuğu olan Özmen ve Subaşı, yöneltilen sorulara cevap verdi. Canlı yayın dün, 13.30-15.30 saatleri arasında yayınlandı.
Programda Başkan Özmen, futbol sporuna açıklık getirerek Erdoğan’ın sorularını cevapladı.
Özmen, geçtiğimiz pazartesi günü; EAFF Avrupa Ampute Futbol Şampiyonası finalinde İngiltere’yi 2-1 yenerek şampiyon olan Türkiye Ampute Milli Futbol Takımı oyuncularını kutlayarak, ülkenin gururu olduklarını kaydetti. Özmen ayrıca amputenin açılımını yaparak, ampute futbolunun kurallarını dinleyicilerle paylaştı.
Milasspor’un başarılarını paylaşan Özmen, kulüp açısından maddi olarak zor durumda olduklarını ve destek beklediklerini kaydetti. Bu sezon hedeflerinin 2. lig olduğunu kaydeden Başkan Özmen, taraftarlara seslenerek takıma destek vermeye çağırdı.
Canlı yayın sona ermeden önce Özmen, tüm Milasspor sevdalılarını ve Milaslıları; 13 Ekim Cuma günü Mylasa 48’de düzenlenecek olan Milasspor gecesine davet etti.
Yaklaşık 2 saat boyunca süren program, ilgiyle takip edildi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin