A+ A A-

 

Türkiye Voleybol Federasyonu 2.Lig’in sultanları, Muğla’da bir araya gelecek.

130318file.jpg
Haber: Sercan Ergin
Türkiye Voleybol Federasyonu 2.Lig’in sultanları, Muğla’da düzenlenen voleybol etkinliğinde buluşacak.
Muğla’da 15-16-17 Mart tarihleri arasında 2. Lig’in sultanları, 8 takımın katılımıyla 100’lerce sporcu 1. Lig’e terfi için ter dökecek.
Geçen hafta Dalaman ve Ortaca ilçelerinde yapılan 2. Lig’ten, 1.Lig’e terfi, yarı final maçlarından sonra gruplarında ilk 2 dereceye giren 8 takım 1. Lig’e terfi etmek için Menteşe Spor Salonu’nda kıyasıya yarışacaklar.
Muğlalı sporseverlerin voleybola doyacağını belirten Muğla Voleybol İl Temsilcisi Ümit Zafer Dokucu: “İlimiz ulusal ve uluslar arası birçok turnuvaya ev sahipliği yapmıştır. Böyle turnuvalar voleybolun gelişimi ve ilimizin tanıtımı için büyük önem arz etmektedir. 15 Mart saat 12.00’de ilk düdüğün çalınarak başlayacağı turnuva, 17 Mart günü ödül töreni ile sona erecektir. Tüm sporseverleri maçları izlemeye davet ediyorum” dedi.
Final müsabakalarına katılan takımlar şöyle; İstanbul Büyükçekmece Spor, Balıkesir DSİ, İstanbul Esenlerspor, İstanbul Marmara Akademisi, İzmir Özateş Spor, Keçiören Bel.Bağlum Spor, Halkbankası, İzmir Bergama Doğa Koleji.
Gruplarında, ilk 2 dereceye giren takımlar 2018-2019 sezonunda Türkiye Bayanlar Voleybol 1.Ligi’ne terfi edecek.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin