A+ A A-

 

Antrenörlüğünü ve başkanlığını Haki Güngör'ün yaptığı Mylasa Spor Kulübü sporcuları, yol bisikleti il şampiyonasında madalyaları topladılar. 

130418mylasaspor.jpg
Haber: Bülent Akman
Mylasa Spor Kulübü sporcuları, Muğla Okul Sporları’nda yol bisikleti il şampiyonasında yarıştılar. Gençler A Takım Kategorisinde yarışan Dr. Mete Ersoy Anadolu Lisesi öğrencilerinden Berkay Esenkaya, Alperen Özkan ve Eren Kaymakçı’dan oluşan ekip il birincisi, yine Gençler A Kategorisi ferdi yarışında Berkay Esenkaya il birincisi, Milas Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Ömer Özerten il üçüncüsü ve Eren Kaymakçı il dördüncüsü oldu.
Ayrıca gençler B kategorisinde yarışan Milas Bilim Lisesi’nden Dağlar Devecioğlu ise il ikincisi olarak Milas’ı, Mylasa Spor Kulübü’nü ve okullarını en iyi şekilde temsil ettiler. Başarılı sporcular aynı zamanda 10 Mayıs’ta Kastamonu’da düzenlenecek olan Türkiye finaline katılmaya hak kazandılar.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin