A+ A A-

 

Muğla Voleybol Hakemleri ve Gözlemciler Derneği, düzenlediği yemekte sezon sonu yorgunluklarını attı.

150518sezon.jpg
Haber: Sercan Ergin
Muğla Voleybol Hakemleri ve Gözlemciler Derneği’nin düzenlediği sezon sonu yemeği, Muğla Altınkalp Restoran’ta gerçekleşti.
Yemeğe; Türkiye Voleybol Federasyonu As Başkanı Ahmet Göksu, Aydın İl Temsilcisi Ali Köylüoğlu, İzmir Voleybol Temsilcisi Hakan Günsu, Muğla Gençlik Spor İl Şube Müdürü Mutlu Uzun, Muğla İl Temsilcisi Ümit Zafer Dokucu, Aydın ili Ulusal Hakemleri katıldı.
Gecede ilk konuşmayı, Muğla Voleybol Hakemleri ve Gözlemciler Derneği Başkanı Ali İnan yaptı. Dernek Başkanı İnan, “Başarılı bir sezon geçiren herkese teşekkür ediyorum” dedikten sonra Muğla’ya gelerek yemeğe katılan Voleybol Federasyonu As Başkanı Ahmet Göksu’yu konuşmalarını yapmak için mikrofona davet etti.
Voleybol Federasyon As Başkanı; Milas Belediyespor Kulübü’nün Türkiye Birinci Ligi’ne çıkmasının büyük başarı olduğunu Milas Belediyespor Voleybol takımına herkesin yardımcı olması gerektiğine vurgu yaparak, geceye katılan herkese hizmetleri için teşekkür etti.
Yemek öncesi Muğla Voleybol Hakemleri ve Gözlemciler Derneği Başkanı Ali İnan, Federasyon As Başkanı Ahmet Göksu’ya plaket takdim etti. Gecede 2017-2018 sezonunda görev yapan hakemlere, teşekkür plaketi sunuldu. Muğla Voleybol Hakemleri ve Gözlemciler Derneği sezon boyu, voleybol hakemlerini haber yapan; Muğla Devrim Gazetesi’nden Ekrem Varol, Milasmedya Grubu’ndan Sercan Ergin ve Milas Önder Gazetesi’nden Hüseyin Açar’a plaket verildi.
Gece voleybol hakemlerinin gönüllerince eğlenmelerinin ardından sona erdi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin