A+ A A-

 

Mylasa Spor Kulübü bisikletçilerinin oluşturduğu Milas Cycling Team, Antalya Belek’te düzenlenen Uluslararası Bisiklet Federasyonu UCI tarafından düzenlenen UCI GranFondo bisiklet yarışına katıldılar. Yarışmada çok iyi performans sergileyen sporculardan Alperen Özkan, yarışta 3. olarak kulübün ilk madalyasını kazandı.

160518mylasa.jpg
Haber: Mustafa Emre

Mylasa Spor Kulübü bisikletçilerinin oluşturduğu Milas Cycling Team, Antalya Belek’te düzenlenen Uluslararası Bisiklet Federasyonu UCI tarafından düzenlenen UCI GranFondo bisiklet yarışında mücadele ettiler. Alperen Özkan, Berkay Esenkaya, Eren Kaymakçı ve Ömer Faruk Özerten’den oluşan Milas Cycling Team, yarışmada Milas’ı ve Mylasa Spor Kulübü’nü başarıyla temsil etmenin gurunu yaşadı. 60 km mesafe kat eden sporlar, kalabalık bir grubun karıştığı talihsiz bir kazanın içinde yer almalarına rağmen yarışa devam ederek yarışı iyi derecelerle tamamladı.
Sporculardan Alperen Özkan, yarışmada 3. oldu. Ayrıca Berkay Esenkaya yarışı 4., Eren Kaymakçı ise 6. olarak tamamladılar.
Yarışmayı değerlendiren Mylasa Spor Kulübü Başkanı ve Antrenörü Haki Güngör, “Uluslararası arenada mücadele eden sporcularımızdan Alperen Özkan, yarışmada 3. oldu. Hem Milas’ı başarıyla temsil etti hem de kulübümze ilk madalyayı kazandırdı, bizlere kürsü mutluluğu yaşattı. Ayrıca Berkay Esenkaya 4., Eren Kaymakçı 6. olarak yine bizleri gururlandırdılar. Ömer Faruk Özerten düşme sebebi ile yaşadığı soruna rağmen yarışı bitirerek bizi gururlandırdı. Başarılarımız giderek artacak ve Milasımızın adını bisiklet sporunda çok iyi yerlere taşıyacağız.” dedi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin