A+ A A-

Milas

Milas’ın Kedileri “Ev”lendi

Milas Belediyesi, sokak hayvanlarını olumsuz hava koşullarından korumak için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Sokak kedileri için hazırlanan kedi evleri, belediye ekipleri tarafından ilçenin belirli noktalarına bırakılmaya başlandı. Milas Belediye Başkan yardımcıları Hüseyin Çöllüoğlu, Mehmet Çayırlı, Milas Belediyesi Veterineri Fatih Yalçın, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Bekir Güney, Hayvansever Meliha Tekin’in de bulunduğu ekipler tarafından yerleştirilen kedi evleri vatandaşların da taktiri ile karşılandı.

16012020milasinkedilerievlendi.jpg

Kurs Sonu Belge Töreni Düzenlendi

Halk Eğitim Merkezi bünyesinde açılan kursların tamamlanması sonrası kurs bitirme belgesi töreni düzenlendi.

16012020kurssonubelgetoreniduzenlendi.jpg

Büyükşehir Kooperatif güç birliği devam ediyor

Muğla Büyükşehir Belediyesi Milas S.S. Savran, Seydikemer S.S. Çaykenarı, Seydikemer S.S. Arsa Mahallesi Tarımsal Kalkınma Kooperatiflerine 5’er tonluk süt tankı tahsis etti.

16012020buyuksehirkooperatifgucbirligidevamediyr.jpg

Başkan Tokat Gazetecileri Konuk Etti

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Milâs Muğla’da görev yapan basın çalışanlarıyla buluşan Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, “Basınımızın daha özgür olduğu, herkesin gazetecilik görevini yaparken kendinden emin ve ileriye dönük toplumu götürme noktasında işlevini rahatlıkla yerine getirebildiği ve hiçbir gazetecinin gazetecilik mesleğinden dolayı tutuklanıp işinden edilmediği bir Türkiye özlemiyle tekrar gününüzü kutluyor, geldiğiniz için hepinize yürekten teşekkür ediyorum” dedi.

16012020BASKANTOKATGAZETECİLLERİKONUKETTİ.jpg

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin