A+ A A-

Milas

25 milyon kredi çekilecek

Milas Belediyesinin Aralık ayı meclis toplantısı Toplantı ve Düğün Salonu’nda gerçekleşti. 2019 yılının son meclis toplantısında 11 ana 5 ek gündem maddesi görüşülerek karar bağlandı.

0612201925milyonkredicekilecek.jpg

BU NE PERHİZ, BU NE LAHANA TURŞUSU

AK Parti Muğla İl Başkanı’nın eski Basın Danışmanı FETÖ üyeliğinden 6 yıl 3 ay hapis cezası aldı. Başkan Mete’nin, “İçimize sızmaya çalıştıklarını düşünüyorum” dediği Danışman Türkoğlu ise mahkemede “Ben İl Başkanının adam gibi adam olmasından dolayı yanında çalıştım” sözleri “Bu Ne Perhiz Bu Ne Lahana Turşusu” dedirtti.

06122019danismanafetocezasi.jpg

Ucuz atlatıldı…

Milas’ta sabah erken saatlerde meydana gelen kazada iki araçta maddi hasar meydana geldi. Yoğun trafik nedeniyle tehlike arz eden bölgede meydana gelen kazada yaralı olmaması sevindirdi…

06122019ucuzatlatildi2.jpg

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin