A+ A A-

 

Ahmet Hamdi Helvacıoğlu Özel Eğitim Uygulama Okulu ile Gümüşlük Ortaokulu öğrencileri 3 Aralık Dünya Engelliler Günü etkinlikleri kapsamında ‘Sen olmadan asla’ isimli resim sergisi düzenledi…

‘Sen Olmadan Asla’
Haber: Elif Bakıcı
3 Aralık Dünya Engelliler Günü etkinlikleri kapsamında, Ahmet Hamdi Helvacıoğlu Özel Eğitim Uygulama Okulu ile Gümüşlük Ortaokulu öğrencileri, ‘Sen olmadan asla’ isimli resim sergisi düzenledi.
Özel öğrencileri yaşıtlarıyla aynı etkinlikte buluşturarak, öğrencilerin birbirleriyle ortak hareket edebilecekleri ve birlikte olunduğunda başarıyı daha kolay kazanabilecekleri bilincinin aşılanması amacıyla Ahmet Hamdi Helvacıoğlu Özel Eğitim Uygulama Okulu ile Gümüşlük Ortaokulu öğrencileri tarafından oluşturulan resimler, ‘Sen olmadan asla’ sloganıyla Pomelon AVM’de ziyarete açıldı.
Törene İlçe Milli Eğitim Şube Müdür Vekili Akın Coşkun, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Türker Yurtsever, Coşkun Demir, Milas Gençlik Merkezi Müdürü Aşkın Binbir, KYK Milas Yurdu Müdürü Serkan Acarsoy, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenci yakınları katıldı.
Açılışın ardından resim sergisi gezildi ve halk oyunu ekibi bir performans sergiledi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin