A+ A A-

 

2019-2020 Spor sezonunda Muğla Birinci Amatör Küme Ligi’nde grubunda namağlup şampiyon olan Milas Gençlikspor Kulübü Elazığ Depremi nedeniyle ertelediği Şampiyonluk kutlamasını görkemli bir gece ile gerçekleştirdi. Hemen hemen katıldığı tüm branşlarda şampiyonluk ipini göğüsleyen takım adeta bir akademi gibi gençliğe hizmet veriyor…
14022020sampiyonunhaklikutlamasi.jpg
Muğla 1. Amatör Kümede 2019-2020 sezonunu namağlup şampiyon olarak ligin en fazla gol atan en az gol yiyen takımı olarak ligi tamamlayan Milas Gençlikspor 1. Amatör Küme takımı hem şampiyonluklarını hem de yeni sezonda Süper Amatör Küme Ligi’nde yer alacak olmalarını düzenledikleri şampiyonluk kutlaması ile taçlandırdılar.
Elazığ Depremi nedeniyle 25 Ocak 2020 gecesi yapılması planlanan Şampiyonluk kutlaması ertelenerek 12 Şubata alınmıştı. Dün Milas Mylasa 48 Resturant’ta düzenlenen şampiyonluk kutlama gecesine katılım oldukça yoğun oldu.
Milas Gençlikspor Kulüp Başkanı Ersin Köksal’ın açılış konuşmasıyla başlayan geceye Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Milas Belediyesi Başkan Yardımcıları Mehmet Çayırlı, Hüseyin Çöllüoğlu, Belediye Meclis Üyeleri, Muğla Gençlik ve Spor Müdürü Ömer İlman, Milas Milli Eğitim Müdürü İsa Bal, Milas Gençlik Merkezi Müdürü Aşkın Binbir, Milas Kredi Yurtlar Kurumu Müdürü Serkan Acarsoy, Milas Bodrum Havalimanı Başmüdürü Mehmet Kaya, AK Parti İlçe Başkanı Fahri Acar, Milas CHP İlçe Başkanı İlgin Göktepe, Muğla Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Tesisi Müdürü Serkan Devecioğlu, Muğla CHP eski Milletvekili Fevzi Topuz, Milas Gençlik ve Spor Müdürlüğü Spor Birimi Sorumluları Tayfun Durmuş Sarı, İmdat Çelik, İYİ Parti Milas İlçe Teşkilatı temsilcileri, Milas Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Celal Devrim, Milas Gıda Maddeleri Yapanlar ve Satanlar Esnaf Odası Başkanı Mustafa Sezgin, Milas Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Nurol Paskal, Milas Ziraat Odası Başkanı İsmail Atıcı ve Yönetim Kurulu üyeleri, Yeni Milasspor Futbol Takımı Teknik Sorumlusu Birol Erten, şampiyon takım teknik sorumlu ve futbolcularının yanısıra çok sayıda davetli katıldı.
Başkan Köksal yaptığı konuşmasında 7 ayrı branşta gençlik için hizmet verdiklerine değinerek kulüp çalışmaları hakkında bilgiler aktardı. Yönetim kurulunu davet ederek katılımcılara tanıtan Başkan Köksal yapılacak olan hedefleri ve kulübün ekonomik yapısı hakkında da bilgi verdi.
Kendine ait 3 işletmesi ile ekonomik olarak ayakta duran ir kulüp oluşturma hedefinden bahseden Köksal Şampiyonluklarda emeği olan teknik kadro, yönetim kurulu ve özellikle sporcularına ayrı ayrı teşekkür etti.
Yapılan açılış konuşmasının ardından Muğla Gençlik ve Spor Müdürü Ömer İlman ve Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat da kısa birer konuşma ile takımı ve sporcularını tebrik ettiler.
Ercan Kaya’nın sunumuyla devam eden gecede kulübe destek veren, sponsorluk yapan kişi ve kurumlara teşekkür plaketi ve başarı elde eden takımlara şampiyonluk kupası verilmesinin ardından Müzik Öğretmeni Ahmet Algur’un Şampiyonluk marşı katılımcılarında eşlik etmesiyle coşkuyla seslendirilmesinin ardından etkinlik canlı müzik ve eğlence ile devam etti.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin