A+ A A-

 

Geçtiğimiz Pazar günü Muğla Üniversitesi Spor Salonunda yapılan Muğla Gençler Tenis Şampiyonası’nda Bodrum Masa Tenisi İkinci Lig takımında forma giyen Milaslı 14 yaşındaki Sarp Savaş kendisinden büyükleri arasında masa tenisinde Milas’ı başarıyla temsil etti.

Milas’ı masa tenisinde başarıyla temsil etti
Haber: Sercan Ergin
1 Aralık Pazar günü Muğla Üniversitesi Spor Salonu’nda düzenlenen Muğla Gençler Masa Tenisi Turnuvasında Türkiye Masa Tenisi İkinci Liginde Bodrum Bodved takımında yer alan, Milaslı 14 yaşındaki Sarp Savaş gösterdiği başarılı performans ile Bodrum Bodved takımına büyük katkı sağladı. Muğla Büyükşehir Belediyesi Masa Tenisi takımının birinciliği elde ettiği masa tenisi turnuvası müsabakaları hafta sonu bölgeler arası turnuvalarında da Muğla Büyük Şehir Belediyesi ile Bodrum Bodved takımları bölgeler arası şampiyona müsabakalarında Muğla’yı temsil edecekler.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin