A+ A A-

 

Sevdamsın Yeni Milasspor Taraftarlar Derneği, Muğla Mahalli Süper Amatör Küme şampiyonu olan Yeni Milasspor’un 14 Nisan Cumartesi günü Muğla Atatürk Stadyumu’nda saat 15.00’te oynayacağı play off maçına tüm Milas halkını davet etti.

130418yenimilasspor.jpg
Haber:Sercan Ergin
İki sezondan beri Muğla Mahalli Süper Amatör Küme şampiyonu olan Yeni Milasspor, 14 Nisan Cumartesi günü Muğla Atatürk Stadyumu’nda saat 15.00’te oynanacak olan Ortaca Belediyespor ile maçı için Bal Ligi play off müsabakası için tüm Milas halkını davet etti
Yeni Milasspor’a destek verilmesi ve yalnız bırakılmaması çağrısı yapan Sevdamsın Yeni Milasspor Taraftarlar Derneği, öncülüklerinde 60 minibüs ile Muğla’ya hareket edeceklerini söyledi.
Milas pazar yerinde, saat 12.00’de Sevdamsın Yeni Milasspor Taraftarlar Derneği’nin öncülüğünde 60 minibüs ile Muğla’ya hareket edecek olan mor beyazlı taraftarlar, Ortaca Belediyespor maçına destek olmaya gidecek.
Geçen yıl talihsiz bir şekilde çıkılamayan Bal Ligi’ne bu kez çıkmak için bu müsabakayı beklediklerini ifade eden Yeni Milasspor Kulübü Başkanı Hasan Özmen, “Cumartesi günü saat 15.00’de oynanacak olan müsabakaya, her Milaslıyı bekliyoruz. Mor beyazlı ekibimize destek verilmesini istiyoruz.” dedi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin